Aktuāli par KINO latviešu valodā,
Aktuāli par KINO vienuviet!
| meklēt: 

Resident Evil: The Final Chapter

atpakaļ ››
Resident Evil: The Final Chapter

Seansu šodien nav

Nezūdošais ļaunums: Pēdējā nodaļa

/Resident Evil: The Final Chapter/ 2016

trilleris, asa sižeta, zinātniskā fantastika

(0)

Anotācija:

Populārās filmu sērijas, kas veidotas pēc ne mazāk populārās video spēles "Nezūdošais ļaunums" motīviem, pēdējā nodaļa! Alise ir vienīgā, kas izdzīvojusi šķietami pēdējā kaujā pret zombijiem iepriekšējā sērijā. Taču tagad viņai nāksies atgriezties tur, kur viss šis murgs sācies – Rakunsitijā, jo draudīgā korporācija "Umbrella" mēģina apkopot savu dēmonisko spēku atlikumus, lai piebeigtu Apokalipses ugunsgrēkā izdzīvojušos cilvēkus.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Seansi 2D un 3D formātā.

Kompānija: Capcom Company, Constantin Film Produktion, Davis-Films, Don Carmody Productions, Impact Pictures, Screen Gems
Valoda: angļu
Valsts: ASV
Filmas garums: 1h 46 min
Vecuma ierobežojums: 16

Kinoteātros no: 27.01.17

Komentāri ( 0 ) Dilstošā secībā
Komentārus var rakstīt jebkurš anonīms lietotājs, ievērojot lietošanas noteikumus. Lai varētu vērtēt filmas, rakstīt recenzijas un blogus, piedalīties konkursos un aptaujās ir jāreģistrējas. Reģistrējies šeit!

Kinokino neatbild par pievienotajiem lietotāju komentāriem un rakstiem, kā arī aicina lapas lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklajības normas. Lūguma neievērošanas gadījumā KinoKino patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju. Ievietojot savus komēntārus www.kinokino.lv, lietotājs automātiski piekrīt tā piedāvātajiem noteikumiem un nevar izvirzīt nekādas pretenzijas.
Lietotājiem
Reģistrēties jaunumiem
Jūsu 
e-pasts:
E-pasts: info@kinokino.lv