Aktuāli par KINO latviešu valodā,
Aktuāli par KINO vienuviet!
| meklēt: 

Vāģi 2

/Cars 2/ 2011

animācija, piedzīvojumu, ģimenes, 3D

(1)

Anotācija:

Zibens Makvīns un Metriņš ir devušies galvu reibinošos piedzīvojumos – ir sākušās pasaulē prestižākās autosacīkstes, kurās tiks noskaidrots absolūtais čempions visās iespējamajās kategorijās. Makvīnam būs jāsacenšas ar labākajiem no labākajiem pašās bīstamākajās sacīkšu trasēs visā pasaulē, taču pats galvenais – viņš un Metriņš pat vēl nenojauš, ka tiks ierauti starptautiskā spiegu sazvērestībā...

Skaties filmu arī 3D formātā!

Filma dublēta latviešu un krievu valodā.

Kompānija: Pixar
Valoda: angļu
Valsts: ASV
Režisors: John Lasseter
Filmas garums: 1h 51 min
Vecuma ierobežojums: U

Kinoteātros no: 05.08.11

Lomās: Owen Wilson, Michael Caine, Larry The Cable Guy

Komentāri ( 16 ) Dilstošā secībā
Komentārus var rakstīt jebkurš anonīms lietotājs, ievērojot lietošanas noteikumus. Lai varētu vērtēt filmas, rakstīt recenzijas un blogus, piedalīties konkursos un aptaujās ir jāreģistrējas. Reģistrējies šeit!

Kinokino neatbild par pievienotajiem lietotāju komentāriem un rakstiem, kā arī aicina lapas lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklajības normas. Lūguma neievērošanas gadījumā KinoKino patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju. Ievietojot savus komēntārus www.kinokino.lv, lietotājs automātiski piekrīt tā piedāvātajiem noteikumiem un nevar izvirzīt nekādas pretenzijas.
Lietotājiem
Reģistrēties jaunumiem
Jūsu 
e-pasts:
E-pasts: info@kinokino.lv