Aktuāli par KINO latviešu valodā,
Aktuāli par KINO vienuviet!
| meklēt: 
 1. Interneta vietnes www.kinokino.lv (turpmāk KINOKINO un/vai portāls) serviss ietver informāciju par aktualitātēm kino nozarē.
 2. KINOKINO ir informatīva un izklaidējoša rakstura interneta vietne, kas ietver oriģinālmateriālus, kā arī atvasinātas ziņas ar norādi uz attiecīgo resursu par kino pasaules notikumiem, kā arī piedāvā citas aktualitātes, kinoteātru repertuāru, video un foto materiālus.
 3. Portāla lietotājiem ir pienākums iepazīties un ievērot portāla lietošanas noteikumus. Šie noteikumi ir saistoši neatkarīgo no tā, vai portāla lietotājs ir nereģistrējies vai reģistrējies lietotājs.
 4. Informācija, ko satur portāls KINOKINO, ir aizsargāta saskaņā ar LR likumu par autortiesībām. KINOKINO neuzņemas jebkādu atbildību par lietotāja pārpublicēto informāciju no citiem materiāliem. Portāla lietotāji, iesūtot vai publicējot jebkāda veida informāciju, tai skaitā, intelektuālā īpašuma objektus, portālā KINOKINO, šai informācijai nav piemērojami Autortiesību likuma noteikumi. KINOKINO redakcijai ir tiesības iesūtīto informāciju izmantot un publicēt, pievienojot tai autora vārdu un norādi uz avotu.
 5. KINOKINO piedāvā reģistrētiem lietotājiem iespēju komentēt filmas un jaunumus, piedalīties diskusijās, rakstīt savas recenzijas, rakstus un blogus.
 6. Lai kļūtu par reģistrētu KINOKINO lietotāju, ir jāaizpilda reģistrācijas forma. KINOKINO nepārbauda lietotāja sniegtās informācijas pareizību, taču, konstatējot nelikumības, lietotājam izmantojot citas personas datus, KINOKINO ir tiesīgs likvidēt lietotāja kontu un informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.
 7. Reģistrēts lietotājs apņemas paturēt noslēpumā un neizpaust citām personām savus piekļuves datus. Visi reģistrēto lietotāju personas dati tiek aizsargāti saskaņā ar LR likumiem.
 8. Portāla lietotājiem, komentāru, rakstu, recenziju un blogu autoriem vai iesūtītājiem nav tiesību pieprasīt jebkādu autora vai citu atlīdzību no KINOKINO par iesūtītās informācijas izmantošanu.
 9. Lietotājs ar materiāla ievietošanas faktu apstiprina, ka tas ir ievietotā materiāla autors vai ka tam ir nepieciešamā autora atļauja ievietot materiālus. Iesūtot materiālu redakcijā vai publicējot to kā lietotājs, jūs nododat visas autortiesības šīs informācijas lietošanā.
 10. Lietojot KINOKINO reģistrētiem lietotājiem pieejamo servisu (komentāri, raksti, recenzijas un blogi), ir aizliegts:
  • nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju un vizuālos materiālus,
  • traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu,
  • nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām, kā arī veikt jebkura materiāla publicēšanu komerciālos nolūkos,
  • nosūtīt, publicēt informāciju, kura satur datorvīrusus vai izveidota, lai kaitētu datora vai elektronisko sakaru programmatūras darbībai, drošībai,
  • ievietot informāciju, kura aizskar personas godu un cieņu, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu, kā arī cita veida informāciju, kas ietekmē vai var ietekmēt portāla darbību un drošību.
 11. KINOKINO neatbild par lietotāju komentāru, rakstu, recenziju un blogu saturu un aicina lietotājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt pieklājības normas.
 12. KINOKINO patur tiesības izmantot komentāru, rakstu, recenziju un blogu saturu pēc saviem ieskatiem.
 13. Konstatējot augstāk minēto punktu un šo lietošanas noteikumu pārkāpšanu, KINOKINO ir tiesīgs šo informāciju nekavējoties izdzēst.
 14. KINOKINO ir tiesīgs slēgt lietotāja kontu bez lietotāja piekrišanas, ja lietotājs neievēro šos lietošanas noteikumus.
 15. Jebkurā gadījumā KINOKINO nenes nekādu atbildību par portālā www.kinokino.lv  izvietoto informāciju un sekām (t.sk. tiesiskajām), kuras ir radušās šīs informācijas ievietošanas rezultātā.
 16. KINOKINO nenes atbildību par portāla pieejamību, portāla lietotāju savstarpējo komunikāciju, jebkādām tehniska rakstura problēmām portāla darbībā.
 17. KINOKINO darbība tiek piedāvāta bez nekādām papildus garantijām no redakcijas un īpašnieku puses. Portāls nav nekādā veidā atbildīgs par jebkāda veida zaudējumiem, kuri portāla lietotājiem ir radušies saistībā ar portāla lietošanu.
Lietotājiem
Reģistrēties jaunumiem
Jūsu 
e-pasts:
E-pasts: info@kinokino.lv