Aktuāli par KINO latviešu valodā,
Aktuāli par KINO vienuviet!
| meklēt: 

Premium Rush (Ātrā piegāde)

atpakaļ ››
Premium Rush (Ātrā piegāde)
Premium Rush reklāmas plakāts

Premium Rush (Ātrā piegāde)

/ Goldss / 27.10.2012

Filmu “Premium Rush” gaidīju jau krietnu laiku, būtībā kopš plašākai publikai tika izrādīts tās reklāmas rullītis. Ar riteni daudz nepārvietojos, gandrīz vispār tādu transportlīdzekli bieži dzīvē nav nācies lietot, bet par spīti manām attiecībām ar šo rīku, ļoti gribēju redzēt kā Gordons Levits braukā pa Ņujorkas ielām. Kopumā filmā vīlies neesmu, taču dialogi gan nepatīkami pārsteidza. Bet par visu pēc kārtas. 

Pēc būtības šī bija vienkārša “action” žanra filma, kurā neslēpjas nekāds īpašais stāsts vai kas tml. Ir tāds puisis (Levits), kuram vairāk par visu patīk braukt ar riteni, kas nav aprīkots ne ar bremzēm, ne pārnesumiem, savā arodā (kurjerpasts) ir pats labākais (pēc kolēģu teiktā), un neparko nedomā to nomainīt pret ofisa darbu un uzvalkiem. Tad nu pienāk diena, kad viņš saņem uzdevumu aizvest aploksni no punkta A uz punktu B, it kā nekas sarežģīts, ja vien to aploksni nekārotu no azartspēlēm atkarīgs policists. Ar to arī viss sākas. 

Visi triku elementi filmā nostrādāti tiešām labi, saprotu, ka “trial” elementus, kas ir sarežģītāk izpildāmi par mīšanos uz parasta ritēņa, pats Levits neizpildīja, taču tas nemaz nemazināja interesi skatīties. Vienu brīdi es filmu sāku sasaisīt ar populāro rotaļlietu un multfilmu varoni “Action Man”. Varbūt tie, kas arī būs redzējuši iepriekšminēto tēlu un šo filmu sapratīs manu sasaisti. 

Neko sliktu nevaru teikt par Levita aktierspēli, tā rādās, ka viņš tiešām sāk ar katru filmu palikt arvien labāks, arvien pieprasītāks. Sev par laimi, skatoties Premium Rush, atmiņā nenāca ainas no filmas “Looper”. No visiem aktieriem man visvairāk riebās azartspēļu atkarīgais policists, kuru atveidoja Maikls Šenons (Michael Shannon). Manuprāt, man pat nav atmiņā nevienas filmas, kur viņa piedalīšanās uz manis ir atstājusi pozitīvu iespaidu. Visas lomas gandrīz vienādas un šajā viņš pāršāva par strīpu ar savu atkarībnieka tēlu. Tie dialogi, lai arī likās nopietni, izraisīja smīnu. Protams, neiztrūka bez ierastajiem apvainojumiem un citām zelta frāzēm, kas vairāk saistīja no Levita nevis no Šenona. 

Filmu tiešām iesaku visiem, kuriem ritenis ir gandrīz vai daļa dzīves. BMX tur nebija, lielākoties vienkārša, ātra braukšana gar mašīnām, pretī braukšanas virzienam, izpildīti “trial” elementi. Pēc filmas pat radās vēlēšanās iet un noslaucīt putekļus no sava vecā braucamrīka, bet, izejot ārā no kino, apkārtējais skats visu vēlmi pilnībā izdzēsa. Filmu iesaku kā labu atslodzi un sasildīšanos no aukstā laika.

Komentāri ( 148 ) Dilstošā secībā
Komentārus var rakstīt jebkurš anonīms lietotājs, ievērojot lietošanas noteikumus. Lai varētu vērtēt filmas, rakstīt recenzijas un blogus, piedalīties konkursos un aptaujās ir jāreģistrējas. Reģistrējies šeit!

Kinokino neatbild par pievienotajiem lietotāju komentāriem un rakstiem, kā arī aicina lapas lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklajības normas. Lūguma neievērošanas gadījumā KinoKino patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju. Ievietojot savus komēntārus www.kinokino.lv, lietotājs automātiski piekrīt tā piedāvātajiem noteikumiem un nevar izvirzīt nekādas pretenzijas.
Lietotājiem
Reģistrēties jaunumiem
Jūsu 
e-pasts:
E-pasts: info@kinokino.lv