Aktuāli par KINO latviešu valodā,
Aktuāli par KINO vienuviet!
| meklēt: 

Operācija “Skyfall”

atpakaļ ››
Operācija “Skyfall”
Operācijas "Skyfall" reklāmas plakāts

Operācija “Skyfall”

/ Goldss / 04.11.2012

Ians Flemings var gulēt mierīgi vismaz nākamos 5-8 gadus, kamēr vien Džeimsa Bonda lomu tēlos Daniels Kreigs, jo pēc jaunākās bondiādes daļas noskatīšanās, pār mani nāca apskaidrība, ka Kreigs ir lābākais Bonds un ka “Skyfall” ir labākā no 23 filmām. Kāpēc tādas pārsteidzošas atklāsmes? Par to turpmāk informēšu rakstā. 

Jau pat pirms filmas iznākšanas uz šo daļu tika liktas lielas cerības, jo tās veidotāji skatītājiem apgalvoja, ka tā vairs nebūs saistīta ar abām iepriekšējām “Casino Royal” un “Quantum of Solace” daļām, bet gan šī būs ar pilnīgi jaunu stāstu, sižeta līniju un atgriezīsies pie klasiskajām vērtībām. Absolūti nav jāmelo ne man un nav jārāda ar pirkstiem uz veidotājiem, sakot, ka viņi ir meļi, jo filma tiešām iemieso visu to, ko mīl katrs Bonda fans: gaumīgi joki, pateicoties ļoti labam scenārijam; mūžam skaistā un izcilā Džūdija Denča; viens no visu laiku labākajiem ļaundariem Bonda filmās Havjērs Bārdems; skaisti uzvalki Džeimsam un aboslūti izcila aktierspēle no Daniela Kreiga. 

Aktieru sastāvs filmā ir tiešām atlasīts perfekts franšīzei, kura svin 50 gadu jubileju. Oskarots ļaundaris, kura tēls izveidots patiesi interesants - atriebības apmāts (noteikti psiholoģiski nelīdzsvarots, bet neesmu ārsts, neņemos likt diagnozi), biseksuāls ļaundaris. Ja iepriekš “Lords Voldemorts” jeb Ralfs Fains vairāk asociējās ar ļaundara lomu, tad šoreiz MI6 vadītāja loma viņam bija tiešām piemērota. Lai tas Kungs dod Džūdijai Denčai vēl ilgus spēka pilna mūža gadus un vismaz kamēr Kreigs tēlo Bondu arī viņa būtu M lomā. Filmas skaistās dāmas spēja iekvēlināt ne pašu superspiegu, bet arī stiprā dzimuma skatītāju. Jaunā bonda meitene aizrāva elpu no viņas pirmās ainas līdz pat pēdējai. Satriecoši, lai neteiktu vairāk. 

Pirms filmas izlasīju žurnāla “Ir” rakstu par Danielu Kreigu un sapratu, cik daudz cilvēks ir sevi “ielicis” filmā. Viņš izpildīja gandrīz visus kaskadieru trikus, kas jau vien ir cienījams un vērā ņemams fakts, cik ļoti viņš vēlējās filmu padarīt nevainojamu. Manuprāt, tas izdevās, jo pēc jau dzirdētajām atsauksmēm, pievienošos arī es ar komentāru un prognozi, ka Daniels varētu būt tiešām ja ne labākais, tad noteikti Top2 Bonda lomas atveidotājs. Ja iepriekš likās, ka viņam nepiemīt tas savdabīgais humors, tas Bonda bondisms, tad šī filma iepriekš minēto priekšstatu pilnībā apgāž ar kājām gaisā. Ar lielu degsmi un nepacietību gaidīšu nākamo filmu un pat apsveru iespēju redzēt “Skyfall” vēlreiz uz lielā ekrāna. 

Jāteic, ka Adeles dziesmas dzirdēšana kinoteātrī bija visai maģiska, jo, lai šausta mani tie, kas to vēlas, tas skaņdarbs arī ir pats labākais, kāds līdz šim ir bijis. Iepriekš man likās, ka Madonna radīja visai labu, tad Adele to ir sasitusi pelnos. Absolūta bauda skatītāju ausīm. 

“Skyfall” iemieso visu to, ko skatītājs gribētu sagaidīt no izcilas spiegu filmas, no filmas par leģendāro britu superspiegu Džeimsu Bondu. Uzdrošinos pat teikt, ka viņš sagaidīs vairāk, jo pēc iziešanas no kinozāles un lūpām būs palicis smaids, kas liks teikt jā, šī tiešām bija izcila filma un perfekti pavadīts atpūtas mirklis kino ar leģendu. Iesaku visiem redzēt “Skyfall” un nobaudīt “Heineken”.

Komentāri ( 14 ) Dilstošā secībā
Komentārus var rakstīt jebkurš anonīms lietotājs, ievērojot lietošanas noteikumus. Lai varētu vērtēt filmas, rakstīt recenzijas un blogus, piedalīties konkursos un aptaujās ir jāreģistrējas. Reģistrējies šeit!

Kinokino neatbild par pievienotajiem lietotāju komentāriem un rakstiem, kā arī aicina lapas lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklajības normas. Lūguma neievērošanas gadījumā KinoKino patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju. Ievietojot savus komēntārus www.kinokino.lv, lietotājs automātiski piekrīt tā piedāvātajiem noteikumiem un nevar izvirzīt nekādas pretenzijas.
Lietotājiem
Reģistrēties jaunumiem
Jūsu 
e-pasts:
E-pasts: info@kinokino.lv