Aktuāli par KINO latviešu valodā,
Aktuāli par KINO vienuviet!
| meklēt: 

Kick-Ass 2

atpakaļ ››
Kick-Ass 2
Filmas "Kick-ass 2" oficiālais plakāts

Kick-Ass 2

/ augustsb / 19.08.2013

Raksts no bloga Kinoapskati.lv

“Kick-ass” un “Kick-ass 2″ patiesībā ir ļoti atšķirīgas filmas. Ja pirmā bija maza, bet lieliska un oriģināla filma, kas mūs iepazīstināja ar krasi savādāku, bet ne īpaši reālistiskāku pasauli, tad otrā jau ir gluda, daudz lielāka, drūmāka, nežēlīgāka un tajā pašā laikā – smieklīgāka.

Kas par lielisku turpinājumu! Filmā ir tik pasakaini varoņi, ainas un pat daži labi joki, ka tie tik veiksmīgi aizēno visas sižeta nepilnības un nerada skatītājā nekādas negācijas.

Bet atgriežoties pie pirmās rindkopas pirmā teikuma – tie nav nekādi tukši vārdi. Tieši pēc “Kick-ass 2″ noskatīšanās es nevarētu pateikt, ka pirmā ir labāka vai otrādi. Skatoties filmu ne vienā brīdī vien galvā ienāca doma, ka filmas veidotājiem vajadzēja tikai nedaudz pamainīt varoņu izskatu, vārdus un dažas sižeta detaļas un šo varētu saukt par pilnīgi citu filmu.

Lai gan tas nav tas būtiskākais, jo filmas nosaukums melo par ko citu. Proti, šo īsti nevar saukt par “Kick-ass” filmu neskatoties uz to, ka to arī līdzīgi sauc – “Kick-ass 2″. Patiesībā filmai būtu jāsaucas “Hit-girl: The Movie” par ko jau daudzi paspējuši sacepties.

Tā nav nedz veidotāju kļūda, riebīgs mārketinga triks, vai velns lai sazin vēl kas. Pirmā daļa mūs veiksmīgi iepazīstināja ar Kick-ass’u un tas ir tikai loģiski un normāli, ka veidotāji necentīsies izstiept viņa garo stāstu vēl garāku, bet iepazīstinās ar citiem, kas šajā gadījumā būtu – Hit-girl.

Un te pat nav svarīgi vai arī man patika viņas stāsts vai nē, jo filmā ir tik veiksmīgs balanss starp visu, ka šķiet, ka vienīgie, kam šī filma nepatiks būs anti-vardarbības grupu biedri. Bet atgriežoties pie tēmas, filmā ir tā – nepatiks Tev sižets, tad patiks Tev aktieri. Nepatiks Tev aktieri, tad patiks action un tā tālāk.

Parasti stāsts un aktieri ir tās lietas, kas var ietekmēt to, kāda filma būs beigās, bet šoreiz tam ir tik maza nozīme tāpēc ka filma tik labi izklaidē, ka pat dažiem neveiksmīgiem (Braiens Singers, khekhm) supervaroņu filmu veidotājiem būtu jāņem piemērs no šīs.

Ja vēl neesat paspējuši noskatīties, tad es nesaprotu ko jūs gaidāt. It īpaši, ja vēl dēvējat sevi par Kick-ass faniem. Tiem pārējiem, kuri jau redzējuši – atlicis ir viens – gaidīt trešo daļu un cerēt, ka gaidīšanas laiks nebūs tik ilgs kā šoreiz.

Raksta oriģinālo versiju varat lasīt šeit!

Komentāri ( 76 ) Dilstošā secībā
Komentārus var rakstīt jebkurš anonīms lietotājs, ievērojot lietošanas noteikumus. Lai varētu vērtēt filmas, rakstīt recenzijas un blogus, piedalīties konkursos un aptaujās ir jāreģistrējas. Reģistrējies šeit!

Kinokino neatbild par pievienotajiem lietotāju komentāriem un rakstiem, kā arī aicina lapas lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklajības normas. Lūguma neievērošanas gadījumā KinoKino patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju. Ievietojot savus komēntārus www.kinokino.lv, lietotājs automātiski piekrīt tā piedāvātajiem noteikumiem un nevar izvirzīt nekādas pretenzijas.
Lietotājiem
Reģistrēties jaunumiem
Jūsu 
e-pasts:
E-pasts: info@kinokino.lv