Aktuāli par KINO latviešu valodā,
Aktuāli par KINO vienuviet!
| meklēt: 

Madagaskara 3

atpakaļ ››
Madagaskara 3
Madagaskara 3

Madagaskara 3

/ kinom / 22.06.2012

Izmantoju vienu no ļoti retejām iespējām noskatīties Madagaskara 3 oriģinālvalodā, jo pats arī palīdzēju pierunāt uz tā parādīšanu. Iespadi viennozīmīgi ir tie pozitīvākie.

Lielā mērā pateicoties ieņēmumiem ārpus Ziemeļamerikas (tur šīs franšīzes popularitāte ir krietni zem Šreka un vairums Pixar produkcijas) esam tikuši nu jau pie trešās sērijas, kurā darbība novirzās uz Eiropu. Jāteic, Madagaskaras autori ir goda vīri, jo pēc otrās daļas panākumiem, anonsnējot turpinājumu veidošanu, tika pateikts, ka viņi varoņus grib aizvest uz Eiropu. Domāts, darīts! Tas, protams, ir arī pieklājīgs mārketinga triks, jo tā var potenciāli piesaistīt lielākus kases ieņēmumus tieši no Eiropas tirgus.

Nav mans mērķis iedziļināties varoņos, notikumu attīstībā utt. Gribu vienkārši sniegt visaptverošu viedokli par redzēto. Jāsāk ar to, ka pirmo reizi Madagaskara startē arī 3D formātā un un par to jāsaka liels paldies, jo 3D ir nostrādāts tiešām teicami. Pēc pilnas programmas tiek nodrošināts telpiskums un arī notiekošā izvirzīšanās no ekrāna. Bieži bija sajūta, ka tūlīt varēs sadurties pierēm ar filmas varoņiem. No tām 3D animācijas filmām, kuras esmu redzējis, šo es vērtēju visaugstāk.

Kopējais filmas noskaņojums bija superjautrs. Nešpetnie pingvīni joprojām neapnīk, karalis Džulians arī un klāt nāca jauni varoņi. Jūras lauva vien bija ko vērts. Viss notiekošais ir tik izklaidējošs, ka neviļus ienāca prātā jau minētā Šreka franšīze, kurā otrā daļa vēl bija +/- OK, bet nākamās divas bija manāmi garlaicīgākas, jo uz ekrāna redzamais gluži vienkārši bija apnicis. Madagaskara šajā ziņā, manuprāt, ir pakāpi augstākā līmenī, jo šī ir jau trešā filma, bet emocijas it tik pat spilgtas kā pēc pirmās un vēlēšanās redzēt arī nākamo ir ļoti liela.

Jau minēju, ka filmu skatījos oriģinālvalodā (sekojiet līdzi seansiem, jo noteikti būs vēl vismaz viens) un kārtējo reizi sapratu, ka tas ir vienīgais veids kā es šīs animācijas filmas gribētu redzēt. Ataust atmiņā LV treileris un saprotu, ka bērniem tas, protams, ir ērtāks variants, bet filma līdz ar to zaudē milzīgu daļu no savas vērtības, jo mūsu aktieri LIELĀKOTIES nespēj iebraukt lomās. Retie izņēmumi ir Artūrs Skrastiņš kā Ēzelis Šrekā un Aivars Čivželis kā Sids Ledus laikmetā.

Visā kopumā Madagaskara 3 ir absolūti iesakāms pasākums visiem. Jautra, pozitīva, sirsnīga un arī vizuāli ļoti krāšņa un krāsaina filma. Un vēlreiz uzteikšu teicamo 3D izpildījumu. Skrieniet uz kino!

Blogs nāk no kinommovies.com

Komentāri ( 0 ) Dilstošā secībā
Komentārus var rakstīt jebkurš anonīms lietotājs, ievērojot lietošanas noteikumus. Lai varētu vērtēt filmas, rakstīt recenzijas un blogus, piedalīties konkursos un aptaujās ir jāreģistrējas. Reģistrējies šeit!

Kinokino neatbild par pievienotajiem lietotāju komentāriem un rakstiem, kā arī aicina lapas lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklajības normas. Lūguma neievērošanas gadījumā KinoKino patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju. Ievietojot savus komēntārus www.kinokino.lv, lietotājs automātiski piekrīt tā piedāvātajiem noteikumiem un nevar izvirzīt nekādas pretenzijas.
Lietotājiem
Reģistrēties jaunumiem
Jūsu 
e-pasts:
E-pasts: info@kinokino.lv