Aktuāli par KINO latviešu valodā,
Aktuāli par KINO vienuviet!
| meklēt: 

Lielais Getsbijs (The Great Gatsby)

atpakaļ ››

Lielais Getsbijs (The Great Gatsby)

/ Raivis Žvagiņš / 29.06.2013

Ar vairāk kā mēneša nokavēšanos arī manām acīm bija tas gods redzēt Baza Lurmena jaunāko veikumu The Great Gatsby. Košas un spilgtas krāsas (pat caur 3D brillēm) divarpus stundu garumā, kā rezultātā filma izdevusies tikpat krāšņa, cik krāšņi treilerī tā tika pieteikta. Tiesa, es joprojām nesaprotu, kāpēc The Great Gatsby vispār kāds izdomāja klāt pieāķēt "3D".

Brīžiem varētu šķist, ka pārbagātība ar dažādiem grabuļiem un spīdumiem kādā brīdī gluži vienkārši sāks krist uz nerviem. Katram pašam jāapzinās savs pacietības mērs, tāpēc viedokļi noteikti atšķirsies, taču man neraisījās nekādas pretenzijas pret Lurmena izvēli pasniegt stāstu tik grezni.

Runājot par greznumu, filmas skaņu celiņš noteikti neatpaliek no vizuālajiem uzskates materiāliem. Dīvaini, ja būtu pretēji - viena mākslinieka vārds skaļāks par otru. Populārā mūzika caurvij filmu dažādos aranžējumos, kas nenoliedzami atbilst tematikai - viesības ik dienu, ik vakaru. Kā teikts vienā no skaņdarbiem - "maza ballīte vēl nevienu nav nogalinājusi". Vai varbūt tomēr?

Galvenā četrotne - Di Kaprio, Muligana, Magvairs un Edžertons - kopā veido pienācīgu komandu, taču ik pa brīdim nepamet sajūta, ka kādam rodas vēlme paraut deķi uz savu pusi. Rezultātā tā īsti neviens no varoņiem nepārliecināja, un, sākoties titriem, nepatīkamā nepilnības piegarša tā arī nepazuda.

Galu galā The Great Gatsby nebūs nepareiza izvēle kino apmeklējumam. Vēl jo vairāk - kā izrādās, Lielais Getsbijs joprojām izpelnās lielu popularitāti skatītāju vidū, jo kinozālē bija aizņemtas vairāk kā puse sēdvietu, kas noteikti nav peļams rezultāts.

Raksts sadarbībā ar nofilmets.lv

Komentāri ( 56 ) Dilstošā secībā
Komentārus var rakstīt jebkurš anonīms lietotājs, ievērojot lietošanas noteikumus. Lai varētu vērtēt filmas, rakstīt recenzijas un blogus, piedalīties konkursos un aptaujās ir jāreģistrējas. Reģistrējies šeit!

Kinokino neatbild par pievienotajiem lietotāju komentāriem un rakstiem, kā arī aicina lapas lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklajības normas. Lūguma neievērošanas gadījumā KinoKino patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju. Ievietojot savus komēntārus www.kinokino.lv, lietotājs automātiski piekrīt tā piedāvātajiem noteikumiem un nevar izvirzīt nekādas pretenzijas.
Lietotājiem
Reģistrēties jaunumiem
Jūsu 
e-pasts:
E-pasts: info@kinokino.lv