Aktuāli par KINO latviešu valodā,
Aktuāli par KINO vienuviet!
| meklēt: 

Krāpšanas ilūzija (Now You See Me)

atpakaļ ››

Krāpšanas ilūzija (Now You See Me)

/ Raivis Žvagiņš / 29.06.2013

Tā kā manu uzmanību praktiski vienmēr piesaista vārds maģija, nelaidu garām iespēju noskatīties filmu Now You See Me. Lai arī cik ļoti apmāna pilnus trikus bija sarūpējuši burvju mākslinieki, maģijas pieblīvētā Now You See Me diemžēl nekļuva nekas vairāk par parastu šovu.

Reiz Latvijas hokeja izlases treneris Teds Nolans intervijā pēc zaudējumā Krievijas izlasei teica, ka mača liktenis izšķīrās jau pirms himnu atskaņošanas. Attiecīgi režisors Luī Leterjē un viņa komanda jau no paša sākuma centās no mušas uzpūst ziloni.

Cenšanās savērpt tikpat lielu intrigu, cik pirms Leona un Elizabetes kāzām Ugunsgrēka grand-finale, noveda pie tā, ka ik pa laikam jāietur neliela pauze, lai aptvertu, kas noticis. Ja ļaušana skatītājam pašam izdomāt, no kurienes uzrodas varoņi, kāpēc viņiem vispār jāatrodas blakus citiem tēliem, tad filmas veidotāju mērķis ir izpildīts godam. Visos citos gadījumos atliek domāt, ka iesaistītajiem bijis mīkstais uz gala iznākumu jau pašā saknē.

Beigu beigās iznāk tā, ka Now You See Me iet pie sirds tajās filmas epizodēs, kad tiek demonstrēts burvju triks, bet visas pārējās epizodes izpelnās vieglu nopūtu. Nelīdz pat Morgana Frīmena iejušanās visu burvju māsklinieku nīstākā cilvēka Masked Magician ādā, kas likās visai uzjautrinoši.

Laikam jau necenšanās saskatīt loģiku vai izskaidrojumu burvju trikiem var pielīdzināt filmai Now You See Me, proti, jāļaujas brīnumam. Iespējams, tad viss iepriekšminētais liksies aplams. Vienīgi jāpatur prātā, ka maģijas triki izdodas, pateicoties uzmanības novēršanai, kas šajā kinolentē ir cik uziet, tāpēc esiet modri!

Raksts sadarbībā ar nofilmets.lv

Komentāri ( 97 ) Dilstošā secībā
Komentārus var rakstīt jebkurš anonīms lietotājs, ievērojot lietošanas noteikumus. Lai varētu vērtēt filmas, rakstīt recenzijas un blogus, piedalīties konkursos un aptaujās ir jāreģistrējas. Reģistrējies šeit!

Kinokino neatbild par pievienotajiem lietotāju komentāriem un rakstiem, kā arī aicina lapas lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklajības normas. Lūguma neievērošanas gadījumā KinoKino patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju. Ievietojot savus komēntārus www.kinokino.lv, lietotājs automātiski piekrīt tā piedāvātajiem noteikumiem un nevar izvirzīt nekādas pretenzijas.
Lietotājiem
Reģistrēties jaunumiem
Jūsu 
e-pasts:
E-pasts: info@kinokino.lv