Aktuāli par KINO latviešu valodā,
Aktuāli par KINO vienuviet!
| meklēt: 

Tērauda vīrs (Man of Steel)

atpakaļ ››

Tērauda vīrs (Man of Steel)

/ Raivis Žvagiņš / 30.06.2013

Tas ir putns? Nē.

Lidmašīna? Nē.

Vai man patika Man Of Steel? Arī nē.

Pēdējais "Nē" droši vien daudziem būs vienaldzīgs. Var jau arī saprast - Snaidera un viņa komandas pūles uzspodrināt Supermena vārdu daudzos viesa cerību, ka beidzot arī likstām apvītais supervaronis gūs atzinību. Diemžēl Man of Steel gluži vienkārši pietrūka saļarkas, lai nokļūtu līdz finišam, lielā mērā pateicoties tieši pašam vaininiekam - Supermenam.

Šūmēšanās ap puiku no Kriptonas ir tik milzīga, ka pats varonis paliek tam visam ēnā. Tajā pašā laikā viņa ekrāna partneri Luisa Leina un Ģenerālis Zods pat nedomā palikt ēnā, izdarot lielāko darbu "S" vietā. Maikls Šenons teicami atveido ļaundari, savukārt Eimija Adamsa parūpējas par to, lai Henrijs Kevils neizskatītos muļķīgi.

Nedaudz žēl, ka milzu action ņēma virsroku pār mēģinājumu tuvoties visur aprunātajam Nolana Betmenam. Līdz filmas vidum likās, ka varētu izdoties, taču tad nāca cīniņš pēc cīniņa un vēlreiz cīniņš pēc cīniņa.

Divos vārdos par filmu - par daudz!

Raksts sadarbībā ar nofilmets.lv

Komentāri ( 6 ) Dilstošā secībā
Komentārus var rakstīt jebkurš anonīms lietotājs, ievērojot lietošanas noteikumus. Lai varētu vērtēt filmas, rakstīt recenzijas un blogus, piedalīties konkursos un aptaujās ir jāreģistrējas. Reģistrējies šeit!

Kinokino neatbild par pievienotajiem lietotāju komentāriem un rakstiem, kā arī aicina lapas lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklajības normas. Lūguma neievērošanas gadījumā KinoKino patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju. Ievietojot savus komēntārus www.kinokino.lv, lietotājs automātiski piekrīt tā piedāvātajiem noteikumiem un nevar izvirzīt nekādas pretenzijas.
Lietotājiem
Reģistrēties jaunumiem
Jūsu 
e-pasts:
E-pasts: info@kinokino.lv