Aktuāli par KINO latviešu valodā,
Aktuāli par KINO vienuviet!
| meklēt: 

Alises lomas tēlotāja būs Džeina Eira

atpakaļ ››
Alises lomas tēlotāja būs Džeina Eira
Mia Vasikovska

Alises lomas tēlotāja būs Džeina Eira

/ kinokino.lv / 20.11.2009

Austrāliešu aktrise Mia Vasikovska, kas atveido galveno lomu Tima Bērtona jaunajā filmā ALISE BRĪNUMZEMĒ, iespējams, būs redzam līdzās Maiklam Fasbenderam jaunajā DŽEINAS EIRAS ekrainizācijā, raksta Empire.

Šarlotes Brontē romāns stāsta par jaunu guvernanti Džeinu, kas uzaugusi bāreņu patversmē. Viņa nonāk darbā pie īgnā Ročestera kunga, taču ar laiku abu vidū dzimst jūtas. Dīvainas skaņas Ročestera mājā rada iespaidu, ka tur spokojas, taču pamazām noskaidrojas patiesība.

Filmas režisors būs Kerijs Fukunaga, romānu ekrānam adaptējusi scenārija autore Moira Bafini. Grāmata ekranizēta vairākas reizes, pēdējā kino versija tapa 1996.gadā ar Šarloti Geinsbūru un Viljamu Hēru galvenajās lomās.

Komentāri ( 0 ) Dilstošā secībā
Komentārus var rakstīt jebkurš anonīms lietotājs, ievērojot lietošanas noteikumus. Lai varētu vērtēt filmas, rakstīt recenzijas un blogus, piedalīties konkursos un aptaujās ir jāreģistrējas. Reģistrējies šeit!

Kinokino neatbild par pievienotajiem lietotāju komentāriem un rakstiem, kā arī aicina lapas lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklajības normas. Lūguma neievērošanas gadījumā KinoKino patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju. Ievietojot savus komēntārus www.kinokino.lv, lietotājs automātiski piekrīt tā piedāvātajiem noteikumiem un nevar izvirzīt nekādas pretenzijas.
Lietotājiem
Reģistrēties jaunumiem
Jūsu 
e-pasts:
E-pasts: info@kinokino.lv